Syökää silakkaa

Kappas vaan, Holkeri on natokiimassaan jo niin kiihkeä, että kansalaismielipidekin tulee sivuuttaa.

http://www.ksml.fi/uutiset/kotimaa/holkeri:-suomen-pitäisi-liittyä-natoon(112085).ece?utm_source=rss_feed&utm_medium=rss


Mutta eikö Holkeri jossain vaiheessa vastustanut koko natohömpötystä?
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kaikki omistus myydään ulkomaille Englannissa mm. autoteollisuus Suomessa lähes kaikki yritykset.
-SVT/ Welho
-SVT/ Mtv3
SVT/ Hesari on ollut aina
SVT/ muut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Harrikin on kala kirjoitti:

Kappas vaan, Holkeri on natokiimassaan jo niin kiihkeä, että kansalaismielipidekin tulee sivuuttaa.

http://www.ksml.fi/uutiset/kotimaa/holkeri:-suomen-pitäisi-liittyä-natoon(112085).ece?utm_source=rss_feed&utm_medium=rss


Mutta eikö Holkeri jossain vaiheessa vastustanut koko natohömpötystä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu