Pistänyt merkille kans nämä saatanan kohelikuskit, jotka meinaa tappaa ajotyyleillänsä, Paska, nämä jutut kiilauksista ja kohelluksista, ja toisten huomioon ottamatta jättämisestä tällä merkillä ajavista on TOTTA. Koittakaa älypäät tajuta, että turhasta nämä storet ei ole kehitelty!
Totta näistä merkkifriikeistä
Hd883
6301
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Osittain totta tai sitten ei! Sanoisin ennemmin että tietyssä ammatissa on tälläinen ajotyyli. Ja nämä herrat ajavat paljon. Volvo on kuitenkin hyvä auto ajaa ja varmasti hyvä työkalu näille kohelokuskeille. Siinä nyt sitten käy niin, että kaikki Volvolla ajavat syyllistetään näiden ansiosta.
Meistä jokaisesta ihmisestä löytyy negatiivisia piirteitä,oli auto mikä tahansa,mersu tai volvo,bemari tai volkkari,enpä usko että täältä löytyy niitä täydellisiä ajajia.
Niitä voi löytyä mitä itse olen huomannut,moottoripyöräilijöistä,rekkakuskeista,
linkkikuskeista etc..jopa pyöräilijöistä.ei viittitä aina syyllistää volvisteja,kun itsessäkin on sitä vikaa,ja aivan varmasti on,mutta ei halua vain myöntää.Sanon esimerkkinä vaan sen että eilen ajellessani kaupungissa,hitto että oli vaarallista ajaa siellä,takana oleva fiat pysy takapuskurissa kiinni,vaarallisia puolen vaihtoja,sitten yksi honda meinasi ajaa kylkeen..monia hirvityksiä löytyy...Että ei se ole AINA se volvo joka siellä törkeästi ajaa!!Muistettavaa,jokainen valitsee ajotyylinsä,riskeeraako henkensä,tai ei.Kukaan ei ole itse täydellisyys.
muuten oikein hauskaa kesän loppua kaikille,oli auto mikä hyvänsä!
Kiilaan kuten ennekin, ja varmasti vedetään, että paska lentää moposi ohitse.
V70 D5 mopoksi,vai?Olet kyllä pahasti hakoteillä>:(Siitä vaan,huristele kaikessa rauhassa kunnes jeparit antaa sakot,mutta sehän olisi sulle ihan oikein.
virhe,2.5:sta.
olis edes se ajokortti,niin voisit kehuskella "kiilaavasi" törkeästi missä sattuu,"onkohan se ajokortti sulle nyt niin viisas ajatus?"