HS JA KANERVA

SDPN HS AJOI KANERVAN POIS VIRASTA. TÄLLEEN TOIMII SDPN MEDIA MAFIA.
3238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se ajoi itse itsensä viralta. Vai valehteliko SDP ja HS Suomen kansalle televisiossa Kanervan tekstareista? Taisi olla kyseessä seksuaalinen ajojahti Tukiaista saadakseen.

Äänestä
  • Siis kun kaski aikuista lähettelee keskinäisen sopimuksen mukaan tekstiviestejä niin mistä ihmeen ajojahdista on kyse.

    HS kusetti kansaa ja kyse lienee Kanervan ihmisoikeuksia puolustavan ulkopolitiikan tuhoaminen.

    Kiinan ja maailman viimeisten sosialisti diktaattoreiden tulee Demareitten mielstä saada teurastaa kansalaisiaan mielensä mukaan.

    Eihän sotahullut Demarit muutoin voisi uneksi omasta pikku diktaturiastaan.

    Piikkiq

    ps. sosialismi on rikos ihmiskuntaa vastaan

    Äänestä

ehdokashaaveita sotkemasta etelärannan avustuksella takinkääntäjäjuoksupoika kataisen toimesta.

Ajojahdin etunenässä keikkuivat kataiselle myötämieliset aamulehti, almamedia ja uusisuomi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


POLIITTINE AJOJAHTI kirjoitti:

SDPN HS AJOI KANERVAN POIS VIRASTA. TÄLLEEN TOIMII SDPN MEDIA MAFIA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu