edullinen yöpymispaikka 26-27.4???

tampere ja lähiympäristö, laittakaa tänne jos jostain löytyy vielä vapaata huonetta kahdelle tai kolmelle hlölle
4368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

majoitus

Äänestä
  • Hostel sofia, Tuomiokirkonkatu 12 A

    Äänestä

...niin:

Iltatähti, Tuomiokirkonkatu

Omenahotelli, Hämeenkatu

Äänestä
  • Ei kait se ole enää auki, eikä Uimahallin majakaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ajkslöf kirjoitti:

tampere ja lähiympäristö, laittakaa tänne jos jostain löytyy vielä vapaata huonetta kahdelle tai kolmelle hlölle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu