TUTKITTAVA ELISA-MYYNTI

Kuka vuoti Valtiolle tiedon iltapäivän kurssiromahduksesta, kun Valtio osas myydä osakkeensa eli kaikki Elisat heti aamulla? Tiedote julkaistiin vasta iltapäivällä, jolloin seurasi romahdus!
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

HALLITUS LEVITTÄÄ VALHEITA.ETTÄEI MUKA TIENNYT,ROMADUKSESTA MITÄÄ.ON KYLLÄ SYYTÄ EPÄILLÄ TUOTA JA MIKSI JYSTIIN KAIKKI OSAKKEET PITI MYYDÄ??ELI JOKIN ON ANTANUT TAI KERTONYT TILITIEDOT HALLITUKSELLE TAI EDUSKUNNALLE.......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PörssiRikos? kirjoitti:

Kuka vuoti Valtiolle tiedon iltapäivän kurssiromahduksesta, kun Valtio osas myydä osakkeensa eli kaikki Elisat heti aamulla? Tiedote julkaistiin vasta iltapäivällä, jolloin seurasi romahdus!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu