he, mites kävikää rouvan kisavalinnalle?hmm, ha, niinku aina ennekin, EI valittu, piti vaa tulla muistuttaa tänne ettei unohu.. Ei sukeltajia leijona paitaa, ja kuten jo aiemmin arvelin ei myöskää narri Leinoa valittu :D että semmosta tällä kertaa..
http://www.iltasanomat.fi/urheilu/uutinen.asp?id=1522724
"pesonen kärsii loukkaantumisesta" heh
http://www.iltasanomat.fi/urheilu/uutinen.asp?id=1522724
"pesonen kärsii loukkaantumisesta" heh
Vastaukset 5
Vanhimmat
Pesosella meni puolivälierissä käsi paskaksi.Murtumia ja jänteitä poikki ja leikkaukseen.Kyllähän joka mies nyt pelaa murtuneilla käsillä playoffit vai mitä?
miks pessi ei ollu parhaimmillaan loppupeleissä. Toivottavasti käsi saadaan parsittua vielä pelikuntoon...
Maanantaina menee leikkaukseen niin voi hiukan vaikeata olla pelata..Taidat olla yhden sortin....!
jos se jäi ilman huomiota.
niiin, mut eipä se olis kuitenkaa päässy kisoihi vaik mite kunnos olis ollu, oha se tullu todistettua jo monta kertaa, koettakaa ny uskoa.. hauskinta siinä on et esim jyp kaksikko pihlman-immonenki pääs.. he, pääskös Kärpist ketää tänä vuonna?