Sain khi viiNo suHHun huh

nAuraTHAa nyT hNii k AuhI asit
4455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kekksi OmaNimnimerki.

Äänestä

Selvästi väärä Renne asialla.

Äänestä

Olet niin lapsellinen ja typerä, että etoo! Sinä se kirjoittelet koko ajan ja sitten typeryyttäsi hoet kuinka joku varastaa jonkun tosi tyhmän nimimerkin. ONKO todella Iissä NOIN tyhmiä ihmisiä?? Pitääpä alkaa kyseleen, sillä tunnen tosi monta Iiläistä ja he ovat fiksuja!

Äänestä

Joko Kärkkäisellä käy kuhina?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RenneS kirjoitti:

nAuraTHAa nyT hNii k AuhI asit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu