Hei,
Haemme osaavaa PHP ohjelmoijaa tiimiimme. Sina joka olet luotettava, osaava ja eteenkin kiinnostunut internet projekteista. Ota yhteytta sahkopostitse niin voimme jutella lisaa.
Tyoskentelemme paasaantoisesti kansainvalisten kaupallisten projektien parissa. Tyoskentely tapahtuu taysin kotoa kasin. Joustavat tyoajat takaavaat mahdollisuuden kaymaan tavallisesti paivatoissa projektien ohella. Tyota ei tule valttamatta olemaan aina paljoa riippuen projekteista.
Palkkioksi ohjelmoinnista tarjoamme, runsaasti luontaisetuja, pienen rahallisen korvauksen, seka osingot palveluiden tuotosta jahka tyo on valmis.
Jos olet kiinnostunut ota yhteytta sahkopostilla tai puhelimitse:
[email protected]
tai
354 660 4282
PHP Ohjelmoijaa etsitaan..
5
612
Vastaukset 5
- välistävetäjä
jolla ei ole edes oikeaa sähköpostiosoitetta vaan joku viidessä sekunnissa hylättävä hotmail-hässäkkä ja joka ei osaa tehdä web-sivuja etsii kusetettavaa työjuhtaa joka (muka) saa muutaman prosentin tuotosta josta ei ole mitään takuita.
Älkää hyvät ihmiset menkö halpaan.- websites.....
Hyva etta sina tiedat meidan asiat paremmin kuin me itse. Ilman sinunlaisia ihmisia elaisimme luultavasti taydellisessa maailmassa. ;)
Tama ei ole paasaintoinen paikka, josta haemme yhteistyokumppaneita. Huomasin vain palstan sattumalta ja paatin laittaa ilmoituksen. Toiminnan takana toimii virallinen organisaatio.
Teemme kirjallisen sopimuksen kaikkien yhteistyokumppaneiden kanssa. Emme lupaa miljoona tuloja, mutta esimerkiksi opiskelialle, jolla on paljon kokemusta PHP:sta tama on loistava tilaisuus saada tyokokemusta ja hieman rahaakin.
- Miksu9787984
Moro
Millasta hommaa teillä on suunnitteilla? Itse olen ohjelmoinut joitain sivuja harrastuksekseni. Onko tämä joku yritys, joka on toiminnan takana?- websites.....
Hei,
Talla hetkella meilla on projekteina mm. internet kuva galleria, web portaali ja asuntojen vuokraus sivusto.
Ohjelmoijan ei tarvitse valttamatta tehda kokosivustoa yksin. Taman vuoksi meilla on useita henkoloita tyoskentelemassa projekteissa. Jokaiselle riittaa toita.
Kylla, projektien takana on virallinen yritys. Syy miksi en maininnut sita alunperin on se, etta yritysta ei ole rekisteroity Suomeen. Helpoin tapa verotuksen ja muidan kannalta on tehda aliurakoitsia sopimus, joten ohjelmoijat eivat ole virallisesti tyontekijoita. - teuro
websites..... kirjoitti:
Hei,
Talla hetkella meilla on projekteina mm. internet kuva galleria, web portaali ja asuntojen vuokraus sivusto.
Ohjelmoijan ei tarvitse valttamatta tehda kokosivustoa yksin. Taman vuoksi meilla on useita henkoloita tyoskentelemassa projekteissa. Jokaiselle riittaa toita.
Kylla, projektien takana on virallinen yritys. Syy miksi en maininnut sita alunperin on se, etta yritysta ei ole rekisteroity Suomeen. Helpoin tapa verotuksen ja muidan kannalta on tehda aliurakoitsia sopimus, joten ohjelmoijat eivat ole virallisesti tyontekijoita.Kannattaa ehkä hiukan hioa vielä tuota suomen kielen taitoa ja opetella edes auttava oikeinkirjoitus. Pitääkö ohjelmoijan perustaa yritys toiminimi tai vastaava, jotta voisi tehdä Teille työtä?
Mikäli ei ole tarvetta tällaiselle, miten yritys tilittää lakisääteiset maksut ja vastaavat tilitykset. Maksetaanko palkka tilille vai shekillä? Miten palkansaaja voi varmistua palkan oikeellisuudesta? Millä tavalla palkkakuitissa eritellään palkan koostumus?
Mikäli näihin kysymyksiin löytyy oikeat vastaukset voimme neuvotella muista yksityiskohdista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48910Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15788Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl496766- 45682
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30576- 32553
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE171522Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520- 44470