haloo..

tää on hevos palsta. mut voin vain sanoo et kasvu
loppuu kun menkat alkavat.
4356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kasvu lopu vaikka menkat alkaa. *jeps*

Juu ja vesi vanhin voitehista, ei siitä ole
mitään haittaa.

Äänestä

sinulle www.Demi.fi :n foorumia.

Äänestä

Tää on hevos foorum, et tiadoks sul vaan.
Kannattas varmaan men jonnekki muual kysyy.
Toi ei pahemmi liity hevosiin....

Äänestä

..aika...MENE JOLLEKKIN TOISELLE PALSTALLE
RATKOMAAN tOLLASIA ONGELMIAS:..Täää on hevos
palsta,joten please-menkää muualle ratkomaan
menkka-ongelmianne...ei millään pahalla mutta
kuitenkin...Vai tuliko vahingos kirjotettuu
väärälle sivulle?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ho kirjoitti:

tää on hevos palsta. mut voin vain sanoo et kasvu
loppuu kun menkat alkavat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu