Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naiset, kiihoittaako teitä...

Minä kiihoitun valtavasti katsoessani naisten mastubointia. Oma vaimoni on liian estynyt
antamaan tätä nautintoa minulle. Näinollen on
pitänyt tyytyä tässä asiassa nettiin.
On meillä muutoin ihan normaali seksielämä.
Vastatkaa naiset, nautitteko ja harrastatteko
masturbointia tällätavoin?
66271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vaan jätkä saa sen tehdä minulle.

Äänestä

Minä harrastan itsetyydystä... ;)

Äänestä

ihan hirveästi jos mies runkkaa itseään katsellessaan mun runkkaamista. Usein haluan myös nuolla samalla mieheni peppua tai ottaa suihin.

Äänestä

Minua kiihottaa tavattomasti masturboida miehen katsellessa. Kiihottumista lisää vielä se, kun näen myös miehen kiihottuvan näkemästään ja alkavan hyväilemään kaluaan.

Tosin olen havainnut, että kun toinen katselee masturbointiani, käyttäydyn hieman provosoivasti ja hivenen näyttelenkin nautintoa...voihkin ja ääntelen aivan eri tavalla kuin yksin runkatessani...

Äänestä

Silloin tällöin mieheni pyytää, että runkkaisin hänen katsellessaan. Ei se kunnon panemista voita, mutta saan minä niinkin orkun. Kaksi kertaa olen tehnyt sen meillä kotona vieraan miehen katsellessa, ja silloin oli kyllä aidosti kiihottunut ja jos teeskentelin niin ainakin hyvin vähän. Sellainen "esiintyminen" on tosi kiihottavaa, kun on itse suostunut vieraan pyyntöön.

Äänestä
  • miehen runkkaamisen katsemelinen ainakin kiihottaa..itse en ainakaan ole koskaan kenenkaan katsellessa runkannut. ei siis ainakaan niin etta minua kovasti kiihottaisi jos joku katsois tai siis ajatelluts ita niin etta jotain yytaisin katsomaanm tai mitaan... ehkapa nolottais. mutta jos joku pyytais, ja kiihottuis siita etta mina masturboin..:) hmm. hahaa haluaisin kokeilla!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.nautiskelija mies. kirjoitti:

Minä kiihoitun valtavasti katsoessani naisten mastubointia. Oma vaimoni on liian estynyt
antamaan tätä nautintoa minulle. Näinollen on
pitänyt tyytyä tässä asiassa nettiin.
On meillä muutoin ihan normaali seksielämä.
Vastatkaa naiset, nautitteko ja harrastatteko
masturbointia tällätavoin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu