Sport voittaa helposti karsinnoissa kalpan, jonka hikinen ykkösketju Kapanen, Sahlsted(aina vammainen), Bellissimo (vai kuka se oli) ei vedä vertoja meidän uusille maailmanluokan vahvistuksille!!!
Sport liigaan heittämällä!
3
393
Vastaukset
- heitti hyvän
provon kyllä se on teidän puulaaki joka karsii on meinaa nuo teidän hankinnat ihan hyviä mestistasolle.
- Vååsån jääkanat suomi-sarjaan.
Eiköhän totuus ole se että sporå häviää kajaanin hokille mestiksen puolivälierissä voitoin 3-1 ja liigakarsinnassa saipa nuijii jukurit suoraan 4-0 5-1,4-3,6-3,4-2.
Tuosta sportin jämärupusakista ei kukaan kenttäpelaaja pääse minkään sm-liigajoukkueen 5 ketjuun edes.
kalpa nuijisi sportin pelkillä junnuilla jo.
Redamryn pellet vankilaan ja sporå suomi-sarjaan ja vååsåån tiputetaan ydinpommi niin päästään koko paskasta ja suomen häpeästä.
Mikä hiton Dream team? Rupusakki tuo on jo mestiksen mittapuulla.- jukurifani
Sama se onks siellä liigapelaajia vai Mestiksen keskiverto pelaajia, kun ette kuitenkaan voita mestaruutta. Finaaliin voitte just hikisesti päästä, mutta sitten joku teidät voittaa, niin kuin on AINA käynyt pleijareissa. Tami ei saa "dreamteamistään" mitään irti kauden lopussa ja Sportin kausi päättyy TAAS pettymykseen. Näin tulee käymään vielä pitkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242180Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352084Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2151829Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2601509Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341407Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5621194Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.501011Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse350945Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115945