Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kolmatta

Moi ollaan tässä mietitty toista miestä samaan petiin mut tuntuu olevan aika hankalaa kun ei niitä fiksuja kundeja oikein meinaa löytyä vaan jotai munan kuvien lähetteliöitä kyllä. Ollaan 34 ja 36v joten jotain sinnepäin vois olla tuo kolmaskin osapuoli. Mistä sellaista voisi kuvitella löytävänsä ja saisi järjestettyä tilanteen joka olisi edes jollain lailla spontaani eikä niin järjestetyn oloinen ja kiusallinen.
72858
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

..täältä, uskokaa tai älkää.. jotainmuuta(at)hotmail.com
Tuntuu meinaan olevan vaikeaa löytää fiksua pariskuntaakin..

Äänestä

Hei, 37 v. fiksu ja filmaattinen olisi kiinnostunut teistä... jos haluatte jutella niin laittakaa postia osoitteella [email protected] :)

Äänestä

Laittakaa viestiä niin jutellaan lisää. Itse matkustelen Lahti-Hki väliä, joten jos osuu teidän kulmille niin ottakaa yhteyttä.

Äänestä

niin jutellaan lisää, uskon että meillä voisi olla hauskaa.

Äänestä

Me olemme ottaneet useamman kerran mukaan toisen miehen enkä ole kokenut minkäänlaisia ongelmia. Miehiä on saatavilla vaikka kuinka, naista hankkiessa voisi jo tulla ongelmia.

Kukaan ei voi taata, etteikö tulisi kiusallisia hetkiä, koska se riippuu teistä itsestänne. Mutta suosittelen ottamaan miehen, jolla on kimpasta kokemusta. Kirjoitelkaa jonkin aikaa tuon miehen aikaisemmista kokemuksista. Jos mies on vaan innokas, mutta ei kokemusta, niin voi olla vähän hankalaa, kun ette itse ole kokeneita. Parempi, että jollain on jo kokemusta.

Äänestä

Jos fiksuja kiinnostuneita on niin voisi lähettää sähköpostia [email protected] ja kertoa vähän laajemmin itsestään ja kuva oikein tervetullut.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


osapuolta kirjoitti:

Moi ollaan tässä mietitty toista miestä samaan petiin mut tuntuu olevan aika hankalaa kun ei niitä fiksuja kundeja oikein meinaa löytyä vaan jotai munan kuvien lähetteliöitä kyllä. Ollaan 34 ja 36v joten jotain sinnepäin vois olla tuo kolmaskin osapuoli. Mistä sellaista voisi kuvitella löytävänsä ja saisi järjestettyä tilanteen joka olisi edes jollain lailla spontaani eikä niin järjestetyn oloinen ja kiusallinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu