Upeaa vaalityötä "varma.kostolta"

toisten laariin.

Jatka vaan noita alatyylisiä kirjoituksiasi, niin varmistat voittoa muille puoleille. Minulla on tapana printata noita sinun juttujasi ja viedä työpaikkalla kahvitauolle " tovereillesi " nähtäväksi. Siinä ne punaisina kiemurtelevat ja sanovat, että ei me kaikki olla tuollaisia. Jatka vaan samaan tyyliin niin takkiin tulee vielä enemmän. Kiitos etukäteen.

4

186

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tyhmät jutut hymyilytti

      Nyt olen tosi kyllästynyt tämän henkisesti ja fyysisesti impotentin punikin tuotoksiin..

      • varma.kosto

        Eli olen osunut "naulankantaan" kirjoituksissani!
        Olisi mukava, kun tekisit "kiikun" johonkin puunoksaan!


    • varma.kosto

      Eli luulet omistavasi työpaikkasi! Saat vuokratukea jne. Ajat velaksi ostetullautolla ja olet osamaksu porvari! Kuten eräs naapurini-autokuski! BMW-oli ostettu osamaksulla. Kuten porvaria leikkivälle kuuluu. Vinoili minulle, kun minä ajoin käteisellä osteulla "riisikupilla", kuten hän asian ilmaisi!
      Kun Laakkonen kävi sitten omansa pois, niin uhkas minut tappaa, kun vittuilin osamaksu porvarille! Olisin käynyt ostamassa sen bemarin, mutta oli luvattu jo toiselle!

      • kiitoksia

        Saanpahan taas huomena "toverisi" häpeästä
        kiemurtelemaan vuoksesi. Kateudesta tuo sinun raivosi näyttää kumpuavan. Lisää, lisää vaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?

      Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai
      Kotimaiset julkkisjuorut
      124
      2233
    2. Stepuli itkee facessa

      Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      137
      2131
    3. Martina oli sarjassaan tänään 32.

      Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      216
      1847
    4. Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.

      Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1524
    5. Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.

      Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1417
    6. Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.

      Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii
      Maailman menoa
      565
      1216
    7. Minä menetän sinut kokonaan

      Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.
      Ikävä
      50
      1018
    8. Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.

      Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse
      Maailman menoa
      353
      959
    9. Onpas Martina valinnut sopivan laulun

      Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      949
    Aihe