Ruutiukko vailla vertaa.
Ei hulluus menoa hidasta, ihan päinvastoin, potkua antaa.
Ja veronmaksajien kustantamalla hullun eläkkeellä papan on hyvä paukuttaa poskea.
Ei kulu lahtari-papan energia joutavanpäiväisyyksiin, joita me vähempiarvoiset esimerkiksi työtä tehden joudumme päivittäin harjoittamaan, jotta pappalahtari voisi täysin vatsoin keskittyä oleelliseen.
Lahtari-Pappa,
5
139
Vastaukset
- PappaManninen
Sulle ei tainnu aivan nappigeenit napsahtaa kun
kortteja jaettiin;))))))????
Onko äidilläsi mahdollisesti pienipäisyyttä tai matalaotsaisuutta suvussa;))))????- Lahtari on selvänäkijä?
Suvussani on pienipäisyyttä sun muuta, mutta silti ei kukaan ole niin hullu kuin sinä.
Revi siitä huumoria eläkepäiviesi ratoksi. - ;))))????
Tunnistitkos siitä jotenkin itsesi?
- vaan ymmärtää
Lahtari on selvänäkijä? kirjoitti:
Suvussani on pienipäisyyttä sun muuta, mutta silti ei kukaan ole niin hullu kuin sinä.
Revi siitä huumoria eläkepäiviesi ratoksi.Olet täysin oikeassa.PappaManninen on todellakin hullu.Nykypäivänä on paljon hulluja avohoidossa.
PappaManninen on yksi näistä avohoitopotilaista.
PappaMannisen sairauden diagnoosi on psykoosi.
Joten PappaManninen on erittäin sairas ihminen.
http://www.ktl.fi/portal/suomi/tietoa_terveydesta/terveys_ja_sairaudet/mielenterveys/psykoosi - Hitelrin opit
Eikö heikkolahjaiset pidä tappaa, että jalostuu sinunlaisiasi neroja maailman täydeltä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242233Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1372131Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2161847Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2601524Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341417Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5651216Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.501018Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse353959Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115949