Netistä yritin metsästää nousevaa merkkiäni sun muuta, olen synytynyt 02.11.1984 kello 18.10, olen siis skorpioni ja jonkin taulukon mukaan nouseva merkkini on härkä ja kuu on kaloissa. Mitähän tämä sitten tarkoittaa??
Kiitoksia.
Auttakaa
4
1033
Vastaukset
- Missukka
En muista noita ulkoa. Löytyiskö astro.fi - sivuilta?
- ytimekkäästi!
ensivaikutelmasi on härkämäinen ja tunne-elämässäsi on kalamaisuutta, nämä siis vaikuttavat jonkin verran, et ole tulkittavissa pelkästään skorpionin luonnekuvauksen kautta! :)
- samaaaaaaaaaa
Mielestäni et tosin ole nouseva härkä!! katso tuo osoite:
https://www.astro.fi/oma_astro
syötä tietosi oikeanpuoleiseen kenttään,(ei siis tarvitse kirjautua!)ja katso sitten pikatulkinta kartastasi! - kiitoksia!
samaaaaaaaaaa kirjoitti:
Mielestäni et tosin ole nouseva härkä!! katso tuo osoite:
https://www.astro.fi/oma_astro
syötä tietosi oikeanpuoleiseen kenttään,(ei siis tarvitse kirjautua!)ja katso sitten pikatulkinta kartastasi!En tiedä mistä lie paikasta sain tuon härän kun tuo astro.fi:n näytti, että olisin nouseva kaksonen! Noh, ollaan sitten nousevia kaksosia, ehkä joku toinen saitti kertoo taas joskus jotain muuta :)
Thänk juu veri matsh!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p294967Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1514770Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2154762Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1194580Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil133670Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192364Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32148- 661667
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill241564- 1911271