Pedofilia homo- ja heteroseksuaaleilla

http://www.wnd.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=27431

Aika huolestuttavaa luettavaa. Mitäs tuumitte?
4723
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kumpiakin tutkimuksia näyttää löytyvän tuon artikkelin mukaan. Tuo tutkimus, jota tuossa eniten esitellään, ja jota muut tutkijat kommentoivat, näyttää kyllä olevan fanaattisen homofoobikon tekele. Sen mukaan siis homot suorastaan yllyttävät seksiin lasten kanssa ja pyrkivät kaikin tavoin homoseksuaalisuuden lisäämiseen! Siinä vaiheessa viimeistään tajuaa minkä tason tutkimuksista on kyse. Kaikki muut tutkimuksethan ovat osoittaneet ettei eroja ole homo- ja heteroseksuaalien välillä.

Äänestä
  • Mites, kun tilastojen mukaan puolet ja jopa yli hyväksikäytetyistä lapsista on poikia, ja hyväksikäyttäjät lähes aina miehiä? Vaikka homoseksuaaleja on vain muutama prosentti väestöstä, ei suinkaan puolet.

    Selitäs tuokin massiivinen epäsuhde jotenkin heterofobisesti. ;)

    Äänestä

  • Tilastoja tutkiva kirjoitti:

    Mites, kun tilastojen mukaan puolet ja jopa yli hyväksikäytetyistä lapsista on poikia, ja hyväksikäyttäjät lähes aina miehiä? Vaikka homoseksuaaleja on vain muutama prosentti väestöstä, ei suinkaan puolet.

    Selitäs tuokin massiivinen epäsuhde jotenkin heterofobisesti. ;)

    poikiaan hyväksikäyttäneet ja siten antaneet käyttäytymismallin, joka jatkuu ja jatkuu ja jatkuu..

    Naiset tekevät huomattavasti vähemmän tällaisia rikoksia. Siksi esim. isänsä hyväksikäyttämä tyttö tuskin menee käyttämään omaa tytärtään tai poikaansa hyväksi.

    Äänestä

Se on tabu puhua tuosta pedofiliasta homojen keskuudessa. Asiaa olisi syytä tutkia valtion taholta nyt kun homoille halutaan antaa adoptio oikeudet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tutkimus yleisyydestä kirjoitti:

http://www.wnd.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=27431

Aika huolestuttavaa luettavaa. Mitäs tuumitte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu