http://www.wnd.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=27431
Aika huolestuttavaa luettavaa. Mitäs tuumitte?
Pedofilia homo- ja heteroseksuaaleilla
4
702
Vastaukset
- ja vastaan
Kumpiakin tutkimuksia näyttää löytyvän tuon artikkelin mukaan. Tuo tutkimus, jota tuossa eniten esitellään, ja jota muut tutkijat kommentoivat, näyttää kyllä olevan fanaattisen homofoobikon tekele. Sen mukaan siis homot suorastaan yllyttävät seksiin lasten kanssa ja pyrkivät kaikin tavoin homoseksuaalisuuden lisäämiseen! Siinä vaiheessa viimeistään tajuaa minkä tason tutkimuksista on kyse. Kaikki muut tutkimuksethan ovat osoittaneet ettei eroja ole homo- ja heteroseksuaalien välillä.
- Tilastoja tutkiva
Mites, kun tilastojen mukaan puolet ja jopa yli hyväksikäytetyistä lapsista on poikia, ja hyväksikäyttäjät lähes aina miehiä? Vaikka homoseksuaaleja on vain muutama prosentti väestöstä, ei suinkaan puolet.
Selitäs tuokin massiivinen epäsuhde jotenkin heterofobisesti. ;) - miehet ne ovat
Tilastoja tutkiva kirjoitti:
Mites, kun tilastojen mukaan puolet ja jopa yli hyväksikäytetyistä lapsista on poikia, ja hyväksikäyttäjät lähes aina miehiä? Vaikka homoseksuaaleja on vain muutama prosentti väestöstä, ei suinkaan puolet.
Selitäs tuokin massiivinen epäsuhde jotenkin heterofobisesti. ;)poikiaan hyväksikäyttäneet ja siten antaneet käyttäytymismallin, joka jatkuu ja jatkuu ja jatkuu..
Naiset tekevät huomattavasti vähemmän tällaisia rikoksia. Siksi esim. isänsä hyväksikäyttämä tyttö tuskin menee käyttämään omaa tytärtään tai poikaansa hyväksi.
- 13+9
Se on tabu puhua tuosta pedofiliasta homojen keskuudessa. Asiaa olisi syytä tutkia valtion taholta nyt kun homoille halutaan antaa adoptio oikeudet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2414031Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1232317Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996- 1411481
- 77939
Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan
Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein127937Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!37930Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?
Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!331860Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei8847J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti
Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl62770