GuitarHero 3 championn! haukipudas

vintti pub keskustassa. 4.5 klo 12 alkaen gh mestaruus ilmottautuminen jo käynnisä tiskiltä med/hard sarjaan.ilmottaudu 3.5 aikana. disco puoli varattu kisoihin
4523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pakko päästä kisaileen... =P

Äänestä

Hienoa hienoa, mietin vaan että käytetäänkö haukiputaalla nettiä niin paljon että täälä kannattaa spämmätä tätä? :D

Äänestä
  • juu kyllä vain,toivottavasti nyt vaan käy porukka ilmottautuun että voi toistekkin järjestää

    Äänestä

Jokos tää turnee oli ja meni? meinaattako jatkossakin pitää kisoja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sissi kirjoitti:

vintti pub keskustassa. 4.5 klo 12 alkaen gh mestaruus ilmottautuminen jo käynnisä tiskiltä med/hard sarjaan.ilmottaudu 3.5 aikana. disco puoli varattu kisoihin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu