xsara -01 valoumpiot

Osaako joku neuvoa kuinka xsaran vm.2001 ajovalo
umpiot vaihdetaan?.Pitääkö puskuri irrottaa ja
miten se tehdään.
2354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

... pitää vaihtaa?
Ihan mielenkiinnosta kyselen...

Äänestä
  • Valoumpioiden lasit ovat säröilleet pikku vikaa
    täynnä.Lieneekö edellinen omistaja pitänyt liian
    tehokkaita lamppuja?Olettaisin ainakin,koska joku
    kertoi ettei hänellä ole ilmennyt vastaavaa onge
    lmaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xarasti kirjoitti:

Osaako joku neuvoa kuinka xsaran vm.2001 ajovalo
umpiot vaihdetaan?.Pitääkö puskuri irrottaa ja
miten se tehdään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu