hampusta löytyy hoito

ja sokeutumiseen kunhan meillä ois Vapaus Siihe.:)

http://www.youtube.com/watch?v=Cklsv0AK6w8
2272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eli täytyy taviksille vielä suomentaa. Tuo kun kielitaito voi olla myös tavismaisen junttimaista, eli kaikki kuulostaa fobioiden läpi marihuanalta. Tai no sehän riittää, että kyseessä on mustaihoinen ei se voi laulaa muusta kuin huumeista.

Wari Banan se laulaa siis. Jostain banaaneista eli varmaankin.

Tosin onhan tuo unettava biisi, jotta jospa banaaneista löytyisi sittenkin apua unettomuuteen. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


unettomuuteen kirjoitti:

ja sokeutumiseen kunhan meillä ois Vapaus Siihe.:)

http://www.youtube.com/watch?v=Cklsv0AK6w8

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu