Olette tylsiä

kun täällä haukutte toisianne. En halua täällä käydä haukkumassa ketään kateellisena jos toisella menee paremmin. On rumaa puhua selän takana ja käydä täällä haukkumassa ilman nimeä. Toivon että kaikki miettivät nyt itseään ja vihollisiaan ja jättävät kirjoittamatta rumat ja ilkeät sanat.
2678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä ne jotka haukkuu toisia, tekevät sitä muuallakin kuin täällä. juoruavat ja puhuvat pahaa, vaikkeivät edes tunne ihmistä!! se on parkanolaisten luonne se, että puhutaan ilkeitä asioita toisistamme ja ollaan kateellisia.
olisi niin ihana kun se joskus loppuisi.......

Äänestä
  • Kun lukee näitä juttuja tällä "keskustelupalstalla" niin tulee mieleen pari suomalaista sananlaskua: Niin metsä vastaa kuin sinne huutaa, ja Se koira älähtää johon kalikka kalahtaa. Ja voi niitä olla vielä muitakin hyviä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja tyhmiä kirjoitti:

kun täällä haukutte toisianne. En halua täällä käydä haukkumassa ketään kateellisena jos toisella menee paremmin. On rumaa puhua selän takana ja käydä täällä haukkumassa ilman nimeä. Toivon että kaikki miettivät nyt itseään ja vihollisiaan ja jättävät kirjoittamatta rumat ja ilkeät sanat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu