Voi voi. Odotin kunnon vahvistusta, mutta tulikin kehäraakki. Tällä kaudella 23 pistettä NHL:ssä ja epäurheilijamaista käytöstä.
Kehäraakki tuli
Ioginomi
5233
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
.....tapaus kirjoittelee täällä suomi24:ssä joko provoja tai sitten ihan idioottimaisuuttaan... =/
Selänne kun on kaikkea muuta kuin kehäraakki ja jos perehtyisit enemän noihin piste/ottelutilastoihin. Joo, 23 pistettä, mutta 26 peliä. Kertoo jälleen kovakuntoisesta todellisesta pelimiehestä.
Ei pidä lähteä hölisemään asioita, ellei tiedä faktoja ja sitä ei koskaan tiedä, mitä ihmisillä on taustalla....
Enneminkin tsemppejä leijonille, kun puheita, et selkään tulee ja paskoja kaikki puheita. Suomella on täysin mahdollisuudet mitalleille, vaikka kultaan en uskokkaan.
pahimmat mutta ei nekään ole mitään ihme miehiä jos pelaa hyvän pelin ja ylivoima ja alivoima toimii niin täysin voitettavissa.
ikuisuuslupaukset,kuten OJ ja T Ruutu.....
Kattokaas vähän tilastoja,kuka on pelimies ja kuka ei...
ei jäänyt lupaukseksi, pösilö. kaudella 05-06 38 51, 06-07 39 52, tälläkin kaudella 34 37. näkee täältä asti että et seuraa nhl:ää ollenkaan
kyseisiltä herroilta....eikös yläotsikon aihe ole leijonat,eikä nhl....