Kuulin kummia

Onko totta, että ihailemani poliitikko Pietu on jättänyt perussuomalaiset?! Ei ilmeisesti suostunut nyökyttelemään. Pietusta ei ole koskaan siihen.

On nyt IPU:n johtohahmoja.
Kuulema on lähtenyt paljon muitakin vaikuttajia. Voi sentään. Pitääpä ottaa Pietuun yhteyttä. SvW
4225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ovat kuulleet kaikenlaista, josta saivat tarpeekseen. huh, huh.. ja jännää.

Äänestä
  • Kukaan kehtaa kirjoittaa selvinpäin, saatika lukea. Huh huh!

    Äänestä

sillä ystäväsi pietu ei lähtenyt, vaan lähetettiin. Myöskään mikään johtohahmo hän ei IPUssa ole, sillä jonkun perätölviän liperin 3 hengen osaston pj. ei ole puolueessa mikään johtohahmo. Paljon on lähtenyt sellaisia joilla oli ajattelukykyä ja visioita, mutta ne ei taas kelvanneet timolle, kun nuo henkilöt ei suostuneet lipo,mmaan ahteria.

Äänestä

edes ylläty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sebastianvonwolner kirjoitti:

Onko totta, että ihailemani poliitikko Pietu on jättänyt perussuomalaiset?! Ei ilmeisesti suostunut nyökyttelemään. Pietusta ei ole koskaan siihen.

On nyt IPU:n johtohahmoja.
Kuulema on lähtenyt paljon muitakin vaikuttajia. Voi sentään. Pitääpä ottaa Pietuun yhteyttä. SvW

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu