Etsin itselleni virtuaalihoitsua ja omalle velvet-virtuaalihevoselleni mukavaa selkeää virtuaalitallia. Olen ainakin mielestäni melko ahkera hoitaja, sillä käyn hoitamassa yleensä kerran päivässä.
Etsin virtuaalihoitsua ja omalle virtuaalihevoselleni kotitallia.
19
598
Vastaukset
- Hoitsujen ykkös omistaja!
Voit tulla käymään tallillamme os: www.freewebs.com/jasmiinintalli .
Ota hoitsu ja pidä muutenkin hauskaa!!
Siellä on 4 vapaata hoitsua! Tule!- Meri tai Maikku
Kiitos, mutta tarvitsisin samalla myös samaan paikkaan hevoselleni Velvetille yksäri paikan.
- avun antaja! :)
tule tallilleni kaikki hevoset ovat vielä vapaita!! http://www.webbisivu.com/virtuaalitalli-silkkiturpa
- inksutin95
- Valkosuklaa08
http://www.freewebs.com/lacrima07
Lacrimaan otan yksityisiä. Talli on pieni (15 karsinaa) este- ja kenttäratsastukseen painottunut kilpatalli.
Tällä hetkellä tallissa asustaa 9 omaa hevosta sekä yksi yksityinen.
Hoitajia en enää ota, mutta olen suunnitellut jonkinlaista tallityttö -hommaa, eli ottaisin tallille ns. työntekijöitä, jotka hoitavat sitten kaikkia hevosia.
Voit ilmoitella, jos olisit kiinnostunut tälläisestä.- Meri tai Maikku
Sori kummallekkin! Velvet on vuonis, enkä järin pidä Shettiksistä!:( Enkä aijo tallitytöksi!
- -Nauku-
Meri tai Maikku kirjoitti:
Sori kummallekkin! Velvet on vuonis, enkä järin pidä Shettiksistä!:( Enkä aijo tallitytöksi!
Hei. Huomasin viestisi ja ajattelin vastata. Minulla on tallillani (www.freewebs.com/majavanhammas)
monta ilman hoitajaa olevaa hevosta, tule katsomaan ja jos päätät ottaa hoitsun niin ilmoita. Voit myös tuoda oman hevosesi tallille mukaan yksityiseksi hevoseksi. - Meri tai Maikku
-Nauku- kirjoitti:
Hei. Huomasin viestisi ja ajattelin vastata. Minulla on tallillani (www.freewebs.com/majavanhammas)
monta ilman hoitajaa olevaa hevosta, tule katsomaan ja jos päätät ottaa hoitsun niin ilmoita. Voit myös tuoda oman hevosesi tallille mukaan yksityiseksi hevoseksi.Sori molemmille en oikein dikkaa muita tallei ku suntuubin. On musta kivemmat, helpommat ja nopeemmat! Omakin tallini on suntuubissa.
- Julie
Täällä olisi sinulle juuri selkeän sopiva talli ainakin minun mielestäni=)http://www.webbisivu.com/FULLMOON-ratsutalli.aspx?pageid=185981
- Meri tai Maikku
Sori molemmille en oikein dikkaa muita tallei ku suntuubin. On musta kivemmat, helpommat ja nopeemmat! Omakin tallini on suntuubissa.
- Anni
Osoitteessa http://www.freewebs.com/kiahantalli- on hevosellesi loistava paikka. Tallilla on muitakin yksityisiä, tällä htkellä 7 ja 8 tulossa piakkoin kunhan syntyy. Saat itse valita hevosellesi karsina paikan ja muunkin hoidon.
Vapaita hoitohevosia on monia. Valitset vain omasi! Myös toive hoitsua toteutan.
Tule tutustumaan ja ihastu! - JellonGirl
Tervetuloa Elessariin!
Elessar on aivan äskettäin perustettu monitoimitalli.
Hevosia tallilla on vielä 8,mutta ne ovat personaallisia ja niillä on voimaa kuin pienellä kylällä!
Elessarin ominaisuuksia:
-Personaallisia hevosia
-Päivittäin päivitellään
-Ja paljon hauskaa!
Rakkaudella sinua kutsuen:
Fel ja kauraturvat- emokeksi
Loran yksityiset tarjoavat sinulle ja hevosellesi oivan tallipaikan.
Tallissamme kasvatetaan puoliverisiä, vähän täykkäreitä ja arabialaisia.
Tällä hetkellä on neljä pv:tä ja arabeita tulee tänään pari kappaletta.
Hevosesi rodulla ei ole mitään väliä vaan saa tulla ihan vapaasti vaikka onkin vuonis.
Tallimme tarjoaa sinulle:
- Tilavan karsinapaikan
- Hevosellesi seuraa tarhasta jos haluat
- Hyvät mahdollisuudet valmentautumiseen ja kisaamiseen
- Tallilla järjestetään kisoja ja valmennuksia
- Maneesin ja kentän
- Estekaluston mitä saa vapasti käyttää
Tallissamme on valmiiksi jo yksi poni jolla kisataan raveissa. Muuten hevosemme kisaavat koulu-, este- ja laukkapuolella.
Vaikka et ole kiinnostunut kauheasti freewebs sivun talleista, käy kuitenkin kurkkaamassa :)
Tervetuloa Loran yksityistalliin http://fugung.webs.com/index.htm
- suff-
Tule tutustumaan Horsestableen. Tallilla on yksi hoitaja ja yksi yksäri. Sinun hevosellesi olisi paljon kavereita ja hyvää hoitoa. Hevosia on shettiksistä suomenhevosiin.
www.sarina.nettisivu.org - Elianne_
Minulla on talli,jonne voi tuoda oman yksärin ja hoitsuja olisi monen moisia erilaisia.
Toivottavasti tulisit sinne hoitamaan! :))
Osoitehan on www.elessar.suntuubi.com - innaaaaa
Eli Bello Sue'no ois yksityistalli ja myyntitalli, mutta on myös 9 hevosta (tallin omia) joille otan hoitajat. Yksityisiä ei ole kuin vasta 4, ja vapaita paikkoja yksityisille ois vielä 10 joten paikkoja riittää :D
~ Inna
PS. http://bellosueno.suntuubi.com/?cat=1 - Jensu98
Siis tässä olisi talli jossa on viisi paikkaa yksäreille ja samalla hoitajapula. Voit myös hoitaa muitakin eläimiä kun vaan hevosia. Tallissa on 20 karsinaa ja 15 on omassa käytössä.
http://catarata.suntuubi.com/?cat=1
Kakkille avoin virtuaalitalli.
Terv. Jensu ja hepat - Duura
Juu, Bowtiesta löytyy yhteensä 22 hevosta, sekä muutamia kissoja ja koiria. Meiltä löydät tunti- ja leiriohjelmaa, sekä kaikkea muuta kivaa : ) Hevosia ja poneja löytyy kaikenkokoisille ratsastajille ja hoitajille, eli tervetuloa hoitamaan!
Linkki: www.bowtie.suntuubi.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1372495Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3591938- 401597
Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii311423Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua281330Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941193- 541153
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul327917Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles107889Annan meille mahdollisuuden
Olen avoimin mielin ja katson miten asiat etenevät. Mutta tällä kertaa sun on tehtävä eka siirto.Sen jälkeen olen täysil53762