"Löytyy 1000-tiluttavaa poikabändiä"

Nightwish ei olisi mitään ilman HeavyAnitaa, Anitan mahtava heavyääni saa kyykkyyn 1000-tilulilu äijäbändiä.
2536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heh, heh, siis Anetten pitäisi olla Angela Gossowin tapainen androgyyni ennen kun hänen hyväksyttäisiin mörrimöykkyjen ikiomaan metallikerhoon. Ainoastaan murkkukovis voi inhota kaunista ääntä ja musiikkia. Laulajalla pitää olla munaa mieluummin jättikyrpää.

Äänestä

Onhan se selvä jos noin pienestä bändistä nappaa jonkun pois niin johan alkaa soitto ontuun. Mikä siinä on niin ihmeellistä ja ei kai tilutusbändejä kuuntele enää kukaan, siis eihän... niinkö oikeesti...aivan sillai tosissaan...ai jaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naittari-Ari kirjoitti:

Nightwish ei olisi mitään ilman HeavyAnitaa, Anitan mahtava heavyääni saa kyykkyyn 1000-tilulilu äijäbändiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu