Onko kuopiossa enää yhtään 16-20v naista, jonka vaatimukset miehelle olisivat hellä, romanttinen, huumorintajuinen, luotettava ja komea??
Kaikki naiset, joihin olen törmännyt, ovat pitäneet sellaisia miehiä turhina, ovat halunneet suhteelta järjetöntä räväkkyyttä, ovat pettäneet tai ovat halunneet vain yhden illan juttuja.
Siispä: Nuoret naiset, jos teillä on järkeä päässä ja olette vapaita, ottakaa yhteyttä ja kommentoikaa!!
Kuopion nuoret naiset, lukekaa!
4
955
Vastaukset
- BUH HAH HAH
ei kukaan..... hiljasta on. Surkee luuseri!
- deejii
on koko elämänsä asunut korvessa ja saanut kylän suurimman naisen. Mikäs siinä, ihan mistä tykkää..
- lene
Mä ainakin haluan just tollasia piirteitä mieheltä. Aika kumma, jos et ole löytänyt kyseisillä "ominaisuuksillasi" naista. Ehkä olet etsinyt vääristä paikoista.. Minä kun kuvittelin, että juuri tuon kaltaiset miehet ovat varattuja.. =)
- DJ Tomba
on, että on naisia, jotka niitä piirteitä arvostaa. En voi olla etsinyt vääristä paikoista, sillä olen etsinyt kaikkialta..
mut aina ei voi voittaa, taidan jäädä sinkuksi loppuiäkseni. Well, se on joidenkin kohtalo. Mieluummin ilman kuin pettävän naisen kanssa..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell502375Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1511968- 471895
Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.581875Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1301645Teit yllättävän siirron
Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,571220- 741191
Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.831115Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.144977Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103911