Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pöksysi

Ostaisin naisilta pikkupöksyt suoraan kiimaisen märän pillun tuoksulla.Onko tarjolla minkälaista.
31601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • hei ihastunut!
    Mulla olisi tarjolla 22-vuotiaan nätin tytön tosi sexyn tuoksuisia ihania stringejä! Kaikilla mausteilla! Lähetän pikkupaketit huomaamattomasti ja erittäin nopeasti! Kirjoita vaan rohkeasti mulle:
    [email protected]

    Äänestä

Minulla olisi stringejä, söpöjä ja pieniä.suoraan jalastani.tuoksuu siltä..mailaa [email protected]
Olen 18-vuotias opiskelija neito

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihastunut kirjoitti:

Ostaisin naisilta pikkupöksyt suoraan kiimaisen märän pillun tuoksulla.Onko tarjolla minkälaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu