Kertokaapa mitä liikkuu Vaaka-miehen päässä;
Hän ilmoitti suhteen päättymisestä tekstiviestillä
(hänellä on jo uusi suhde) ja useista pyynnöistä huolimatta hän ei palauta tavaroitani, viimeisin viesti oli että hän palauttaa ne myöhemmmin... (tosin ne eivät ole arvokkaita mutta anyway). Olen kyllä jo ilmoittanut hänelle että voi tehdä tavaroille mitä haluaa koska mielestäni tälläinen vetkuttele on aivan älytöntä! Suhteen päättymisestä on kulunut nyt 5 kk!!!!
Ovatko Vaaka-miehet aina näin vaikeita??? Todella omituista käytöstä aikuiselta "mieheltä"!!!
Vaaka-"mies"
7
836
Vastaukset
- pitkä kokemus
Kyllä ne valitettavasti ovat.....
- härkä
Päättämättömiä ovat...
Tiedätkö miksi vaaka ei päässyt lapsena ulos...??
- ei osanut päättää laittaako jalkaan ensin vasemman vai oikean kengän... :=)- fffunk
Härkä... osaksi oikein. Toinen lisäys: vaikka kenkä olisi jo jalassa, mua kiinnostaa paljon enemmän joku toinen homma jo... unohtui ;)
Ja threadin aloittajalle: Nuorempana tuollaista oli, ei mieli selvä. - Ihmettelen
fffunk kirjoitti:
Härkä... osaksi oikein. Toinen lisäys: vaikka kenkä olisi jo jalassa, mua kiinnostaa paljon enemmän joku toinen homma jo... unohtui ;)
Ja threadin aloittajalle: Nuorempana tuollaista oli, ei mieli selvä.Niinpä.. kyllä minäkin ymmärrän jos kyseessä olisi
15-vuotias "kolli" mutta kun tässä tapauksessa on kyse melkein 40v opettajasta!
- elänyt
....kohta kolkyt neljä vuotta ja voin kertoa,että vaaka-mies on erittäin asioita edestakaisin vatkaava ihmisluonne.Ei tiedä usein miten ja mitä päättäisi.Näin meidän kohdalla ainakin.Selvät,pienetkin asiat tuntuvat joskus olevan vaikean päätöksen takana.Varovainen ihmisenä.
- Libra
seurustelen vaakamiehen kanssa ja minä olen se päättämätön osapuoli eikä hän..
- tyttö
vaaka mies voi olla todellakin näin hankala ja päättämätön. Entinen poikaystäväni on vaaka, ja hän ei edelleenkään osaa päättää mitä haluaa. Kun hän oli kanssani, hän sanoi haluavansa olla vapaa, kun ei oltu yhdessä, hän sanoi haluavansa olla kanssani. tätä on jatkunut jo pidemmän aikaan.
Vaikka kuinka ei itse halua olla pompoteltavana, niin se on hyvin vaikeaa...kuitenkin loppujenlopuksi hän on niin ihana ihminen.
Nyt olen päättänyt tehdä asiasta lopun, ja pistän hänet päättämään. Joko ollaan yhdessä, tai sitten ei koskaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874098Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242911No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452320- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124766- 11760