on sellasesta kyrvästä, joka on aika pieni (12/3) mutta tautisen kova, suonikas ja seisoessaan sojottaa kohti napaa?
Mitä mieltä naiset
timbe
103420
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Vastaus on, että ei se kalun koosta ole kiinni. Mutta minä ainakin pidän pienistä ja kovista, varsinkin jos on peppu mukanan leikissä.
Mukavan kuuloinen se ainakin on.... Kyllä mulle kelpais! ;)
Eiköhän se kuitenkin riipu aika pitkälti siitä, millanen mies siellä kyrvän päässä on.
Oolrait, vaikuttaahan se miellainen mies siinä on munan jatkeena. Mutta onhan se 12 cm aika lyhyt. Jos se on suht paksu, auttaa asiaa, mutta toisaalta voi tulla tunne, että muna loppuisi kesken. Jos ymmärrät mitä tarkoitan? Jos kyse on vain naimisesta 12 cm ei riitä, jos parisuhteesta ehkä. Pysyitkö perässä?
Joo siis oikeassahan sä olet, tottakai sillä kyrvän koolla ON merkitystä, sitä en kiellä. Liian pieni ei tunnu missään, kun taas liian iso voi sattua tai tuntua muuten epäimiellyttävältä.
Mutta oletin tässä kyselijänä olevan jonkun 15v pojan, joka ei ole vielä edes välttämättä henkisesti kypsä aloittamaan seksielämäänsä. Eli sukukalleudetkin voivat olla vielä parhaassa kasvuiässä :)
anteeksi nyt mutta naurettavan pieni tollanen.. Heh! Kunnon kyrpåä sen sitte olla pitää!! Mun miehen muna on sopiva, 22cm ja iiiihanan paksu ja niin taitavastikkin sitä käyttää! Mee leikkaukseen!
Noi 3 aiempaa vastausta ovat pelkkiä provoja!!!!!
Ei kannata siis uskoa noihin...
Provoja? Kuulehan, kyllä se nyt vaan on niin, ettei liian pienellä kyrvällä tuoteta nautintoa naiselle, ainakaan helposti.
Tottakai mies pystyy itse laukeamaan, oli se kalu minkäkokoinen tahansa. Mutta jos haluaa naisenkin nauttivan, on toi kyllä auttamattoman pieni heppi.
uskotaan uskotaan, että pieni on, mutta saa sillä ainakin rakon tyhjättyä.
Voisi olla tukalat oltavat jo ikämihellä, jos ei onnistuis toi rakon tyhjäys... :)