myyn 2000 mallisen opel astra 2.0i 16 turbon jos jotain kiinnostaa. auto on erittäin siisitissä kunnossa eikä niitä ole tuotu suomeen kuin 20 kpl.huiput 240 km/h. 0-100 noin 7.2s
ostakaa tästä auto niin ei tarvi nuhasilla pököteillä ajella, pösöltä ei näin rankkaa mallia edes löydy akiona.
[email protected]
myytävänä.
9
833
Vastaukset
- myytävänä
tämä on siis coupemalli jos joku ei tiedä.
- Pösö
ei ole Opel palsta.Täällä ei kukaan ole kiinnostunut Saksan Ladoista.Laita siis ilmoituksesi Lada porukalle,heillehän ongelma-autot ovat tutumpia.
- Flamingo
...nuhaista vakio 405 T16:sta vastaan. Talvella tuo vajaavetoinen jää valoihin sutimaan, eikä kesällä ole yhtään nopeampi.
Ps, väärä palsta.- Kokenut
Yhen Opelin olen kerran uutena typeryyttäni ostanut, enkä osta toista. Saattaahan se kulkea, mutta ei ne mitään käyttöä kestä, kuten varmaan oletkin jo huomannut.
- Kokenut
pikkupoikien leluvehkeitä, ei ne mitään pitkäaikasta käyttöä kestä, kuten olet varmaan jo huomannutkin!
- ex-pösöisti
Kokenut kirjoitti:
pikkupoikien leluvehkeitä, ei ne mitään pitkäaikasta käyttöä kestä, kuten olet varmaan jo huomannutkin!
Ajelin lähes 20 vuotta erilaisilla Pösöillä, lähinnä uusina ostetuilla, kunnes sain niistä ja niiden vioista tarpeekseni. Lopulta vaihdoin Opeliin. Nykyisellä Astralla ajettu lähes 90 tkm eikä ole normaalien huoltojen lisäksi tarvinnut osia vaihdella. Pösöihin en enää sorru, se on varma.
- hdi
tarjoan 500e jos ei ole alustaltaan mikään ihan MÄTÄ!!olis kiva tietää et onks helmat jo tehty??jos on niin niin voin aavistuksen enemmän tarjota...vaik pulla kahvit päälle??
- Peugeot 405 SRI
ja tottahan sinä puhut, ei Peugeotilta löydy noin rankkaa mallia "akiona" mutta vakiona löytyy ja sehän on tietysti jo aivan eri asia.
405 T16 on ripeämpi vakiona. Ei ehkä "akiona", tai en tiedä.
206 RC on ripeämpi vakiona. "akiona" on vielä hämärän peitossa. - kelloon
...0-100 NOIN 7,2s...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455130Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1161618Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella151449Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "481349- 131173
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4106081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171037Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy76999Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60807Junan alle
Kuka päätti tai yritti päättää päivänsä jäämällä junan alle ja aiheutti sen takia veturikuskille ja muille traumat..?27793