Paras ohjelma mikä kolmoselta nykyään tulee on Andy McCoyn seikkailut torstaisin! Hauska ohjelma! Ei mitään tavallista pullamössö-ohjelmaa! Hyvä! Angela on kiva pimu kans!
Andy McCoy-show PARAS!
9
532
Vastaukset
- Röpö
tana!!... sitähän oon koittanu sanoa, Andy rok!! Andy voittaa kätit ja mopiilipelit!! jihaa...
- mpp
McCoy show on yksinkertaisesti PARAS!!!
- Vesa S
Kun pääosassa ovat julkisuushakuiset valtakunnan pellet, niin ohjelma on sitä samaa pelleilyä, jossa ei ole päätä häntää. Pullamössöä sanan varsinaisessa mielessä. Määkivä kukkakeppi ja kukkakepin kannattaja!! Siinä vasta huvittava pariskunta! Maikkari teki emämunauksen, kun teki ko. ohjelman.
- Pässi
Vaikka Vesa Ass siirtyikin omasta keskustelunaloituksestaan kirkkaammille vesille, ei se häntä pelasta. Yksin jää Andy-vihansa kanssa.
Andy on kuin Suomen Robbie W. Teki hän mitä vaan, vaikka isojakin mokia, kansa rakastaa häntä siitä huolimatta. Kansakunnan oma rakas hulkkio-, siis hulttiopoika. - Reetu
Pässi kirjoitti:
Vaikka Vesa Ass siirtyikin omasta keskustelunaloituksestaan kirkkaammille vesille, ei se häntä pelasta. Yksin jää Andy-vihansa kanssa.
Andy on kuin Suomen Robbie W. Teki hän mitä vaan, vaikka isojakin mokia, kansa rakastaa häntä siitä huolimatta. Kansakunnan oma rakas hulkkio-, siis hulttiopoika.Vesa on oikeassa, sillä ko. hippari on huono esimerkki esim. lapsille ja nuorille. Andy on huomionkipeä teeskentelijä, josta aitous on kaukana. Vaikka oletkin selvästi B-rapun poikia, niin koita olla tuomatta sitä julki täällä. Ass mieltymyksesi ei jäänyt meiltä huomaamatta. Kuka nyt Andyä vihaa. Eihän sikuspellejäkään vihata. Säälintunne on ainakin minulla Andyä kohtaan.
- pimee ohjelma
sairas pelle koko jätkä Angelasa kanssa. Sössöttää ja vetää röökii, että aivan törkee koko heppu. Hauskuutta suomalaiset haluu, mutta osa suomalaisista on kyllä saman tason tallaajia.
Hyvä, että telkassa muitakin kanavia, joten kunnon ohjelmat kunniaan! - gigi
onhan Andy vähän hörhö, ja tietyllä ennakkoluulolla aloin seuraamaan ko ohjelmaa, mutta sitten jäin koukkuun, sillä Andy ja Angela paljastuivat hyväsydämisiksi ja lutusiksi persooniksi, naiveiksi ja vähän sähliksi tosin, mutta hei, maailma olisi paljon parempi paikka,jos useampi ihminen olisi perusluonteeltaan samanlainen. Ei kaikkien tarvitse olla it-taitureita ja liitupuku hiippareita, tälläiset ihmiset ovat tärkeitä tuomaan valoa harmaan arjen keskelle.Jos jotain kritisoisin, niin se olisi tuo alkoholin käyttö....sitä kun vielä vähentäisivät ;) Tämä oli nyt tälläisen keski-ikäisen täti-ihmisen mielipide :) Mutta tsemppiä Andy ja Angela, on ihanaa,että yhteiselonne on kestänyt jo noinkin monta vuotta,toivottavasti se kestää elämänne loppuun saakka, olette ihania :)
- Pete
Kyllä sen huomaa sanomattakin, että olet keski-ikäinen täti ja sinuun uppoaa muukin roskaohjelma , kuin kauniit ja rohkeat.
- No minä
Tänne maapallolle ollaan tultu elää eikä jännittää.. ;D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1245231Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella303718No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452470Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241594Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv331593- 501588
- 411570
- 231491
- 291323
- 141322