Sinä nainen,

suoraan ja rehellisesti tunnetko mua, myös naista, kohtaan muuta kuin ystävyyttä? Sekin on paljon, muttei riittävästi ikvävä kyllä.
6797
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

naiselta. Yök! Inhoan lesboja ja transsuja! Kuvottavinta mitä tiedän!

Äänestä

minä tunnen kaikenlaisia tunteita

Äänestä
  • jotain tiettyä kohtaan?

    Äänestä

  • esimerkiksi kirjoitti:

    jotain tiettyä kohtaan?

    tuon alkuperäisen kysymyksen kaltainen henkilö, asetun vaan toisen asemaan aika helposti. Mutta jos käy niin, läheisyyttä, iloa, surua, jne

    Äänestä

sellaista kiinnostusta naisia kohtaan joten älä huoli..

Äänestä

ystävyyttä. Ihastuin mieheen ja tunteet oli niin pinnassa, että rakastin koko maailmaa. Siitä voi tulla turhia väärinkäsityksiä. Ystävyys on ok.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sanotko ihan kirjoitti:

suoraan ja rehellisesti tunnetko mua, myös naista, kohtaan muuta kuin ystävyyttä? Sekin on paljon, muttei riittävästi ikvävä kyllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu