Mitä vittua,

oikein ANALysoi siellä kisastudiossa??? Eihän se vitun lapanen tajuu mistään mitään!?!
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei Ape tunnu oikein syttyvän tuohon kommentaattorin hommaansa.

Wallinheimo on toinen samanlainen pelle, eikö se perkele osaa puhua ja pitää samaan aikaan päätänsä aloillaan? Näyttää helvetin hullulta kun se keikuttaa päätänsä koko ajan kun puhuu ja naama on sellaisessa tyhmässä virneessä.

Äänestä
  • niin sieltä se isoin ja naurettavin pelle löytyy... wallinheimo asia aijä, sinä et.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


se Suhonen kirjoitti:

oikein ANALysoi siellä kisastudiossa??? Eihän se vitun lapanen tajuu mistään mitään!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu