Haha haa

ihan oikein et tyhmiltä vietiin rahat, vitun torvelot miltä tuntuu?
2268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Veikö paras kaverisi muijasi VAI RAHASI? Vai mistä kenkä puristaa, kun noin nautiskelet muidenkin epäonnistumisesta? Kaikki tuollainen ilo toisen epäonnisuudesta kielii sitä, että OLET EPÄONNISTUNUT ELÄMÄSSÄSI.

Äänestä
  • Miltä tuntuu vitun torvelo ku rahat meni?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei voi ku nauraa kirjoitti:

ihan oikein et tyhmiltä vietiin rahat, vitun torvelot miltä tuntuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu