myydään 5 vuotias naaras iguani. terve ja ok kuntoinen kesy ja kiltti kuin mikä. myyn pois koska ei tule toimeen toisen iguaanin kanssa, uros pienempi (2 vuotias). lisko on taipalsaarella 20 km lappeenrannasta. vain osaavaan ja hyvään kotiin.
yhteydenotot sähköpostiin [email protected].
ps. hinnan jätän teidän tarjottavaksi. mutta järkeä saa käyttää...
t. anssi
yhteydenotot sähköpostiin [email protected].
ps. hinnan jätän teidän tarjottavaksi. mutta järkeä saa käyttää...
t. anssi
Vastaukset 2
Vanhimmat
täällä olisi liskolle koti,asun lappeenrannassa ja itselläni tyttö igu, ikää pari vuotta. hinnasta sen verran että 100-150 euroa?miltä kuulostaa, terraariot on omasta takaa, n. 1200 litraa. meilaa [email protected], jos ötökkä yhä myynnissä.
Heips! Itelläni on tyttöiguaani, itse tehdyssä koppelossa. Haluaisin vaan kysellä että millaset terraariot teillä on? Ajatuksena olis tehä isompaa häkkiä sille. Jos teillä olis jotain avuliaita neuvoja kenties??? Millaset itellä on?
Kiitos.
Voi mailailla: [email protected]