Moi,
Kelasin täs, et vois olla kiva pussata kaverin tyttöystävää, mutta kaveri ei välttämättä pitäisi siitä. Onko teidän pussailuintoa koskaan rajoittanut mikään? Suutelu on laatua!
Suutelukulttuuri
P3ijooni
2
1084
Vastaukset 2
- rajoittaa
Jos ei halua reikiä hampaisiinsa tai huuliherpestä tai genitaaliherpestä huuleensa tai suuhunsa niin ei kannata suudella ketä tahansa. Ei määrää, vaan laatua. Älkää suudelko ketä tahansa. Ei ole kiva sitten olla hammaslääkärillä porattavana, kun on hankkinut kariesbakteerin tai asiakaspalvelutyössä tai edustustyössä, jos on hankkinut herpeksen suuhunsa.
- tyttönen22v
oon suudellut varmaan 50 miestä, joista suurintaosaa teininä kännissä, joten eivät mitään laatumiehiä tosiaan ole olleet. Kumma vaan, ei ole huuliherpestä koskaan tullut. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061261
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94878Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31784- 66693
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93626- 32625
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466