Tippuuko pöydältäsi

tähteitä ja vanhoja vaatteita ,muutakin hakemaan. Milloin tihkumisteoria on totta ? Joko tihkuu ?
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...minun luokseni, olen samassa jonossa. Niinistön lupailemat muruset taitavat joutua polttolaitoksiin energiayhtiöiden katteita turvaamaan. Viis köyhien nälästä kunhan rikkaille saadaan sähköä ja osinkoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


murusia ? Tulen sinun luo kirjoitti:

tähteitä ja vanhoja vaatteita ,muutakin hakemaan. Milloin tihkumisteoria on totta ? Joko tihkuu ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu