Virtuaalitallini

Käykää mun sivuilla
http://www.geocities.com/kallenmaksa/ratsastustallikultakenka.html
Siellä ei oo vielä yhtään hoitajaa.

Toi kallenmaksa-sana tulee sitten yhdestä nimestä jos joku ihmetteli sitä
5183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...ja nuoko ovat shetlanninponeja?!
Tarkoitan nyt Sinttiä ja Napoleonia! Ne on enintään amerikkalaisia shettiksiä, mutta eivät ole shetlanninponia nähnteekään. Mieti vähän, ennen, kuin alat tehdä tallia ja lisäät sinne kuvia. Mieti vielä kolmannen kerran kuvien poistamista, ainakin shettiksien!!

Äänestä
  • mitä sää toisia haukut!

    Äänestä

Noi kuvat meni sekasin...
Nyt ne on vaihdettu. :)

Äänestä

hyvä että vaihdoit kuvat koska olihan se aika "huvittavaa" katsella muka shettistä joka ei näyttänyt todellakaan shettikseltä... ;)

Äänestä

No hyvä, kun nyt vaihdoit!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenna kirjoitti:

Käykää mun sivuilla
http://www.geocities.com/kallenmaksa/ratsastustallikultakenka.html
Siellä ei oo vielä yhtään hoitajaa.

Toi kallenmaksa-sana tulee sitten yhdestä nimestä jos joku ihmetteli sitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu