Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

APUA

onko se sairaus kun poika ystävälläni on niin iso että se ei mahdu sisääni?! olemme tyytyneet suu seksiin mutta kun ei mahdu edes kunnolla suuhun.. mitä teen?!?!?!
4992
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kuin iso se muna sillä sun poitsulla on?

Äänestä

vähän margariiniä persereikään ja siten avarrat itseäsi vaikka kurkulla. Kun tuntuu, että reikä on kivasti auki, pyydät poikaystävääsi hommiiin.

Äänestä

Paha tauti! Ehdotan että hankit uuden, pienemmän ystävän ja lähetät vanhan, isomunaisen minulle. Mun rako kaipaa isoa, paksua joka päivä ja muhun mahtuu!
[email protected]

Äänestä

3-5 kilosia muksuja =) ja nekin mahtuu. Kui hemmetin iso vehje sillä sun ukollas on? lähetä se tänne =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mäyrrrätytta kirjoitti:

onko se sairaus kun poika ystävälläni on niin iso että se ei mahdu sisääni?! olemme tyytyneet suu seksiin mutta kun ei mahdu edes kunnolla suuhun.. mitä teen?!?!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu