Mikähän on halvin kanavapaketti johon sisältyy F1 GP:n suorana lähettävä kanava?
Ainakin tietääkseni RTL Saksassa ja RAI1 italiassa.
MAXikaan ei muuta järkevää lähetä.
mikä on halvin F1 -kanava?
10
5993
Vastaukset
- Pressident
jostain eetteristä, kaapattuna singaalina lyhytaalto lähetyksistä ja muunnettuna analogiseen äänimuotoon radion sinfoniaorkesterin urkuviikoilta ohjelmassa matin ääni ja muut jouset. Jos et tuosta litaniasta löydä, hanki plustv kortti ja älä kysele. Ei täällä kaipailla persaukisia pummi lusmuja jotka eivät ole valmiita maksamaan palvelusta, vaan kaikki, perkele, pitäisi saada ilmatteeksi. Mene mäkeen ja mölise siellä, älä täällä. Vai oletko oikeasti sossun vakiokamaa!
- naismään
Silti kuitenkin myös valmis maksamaan jos vastiketta löytyy.
Urkuvihjeesi vaikuttaa mielenkiintoiselta - Lienee kuitenkin viisainta vastaisuudessakin pysytellä nimimerkin suojissa, kun harrastuksiasi esittelet.
- kai ilmainen.
Netistä mä formulat katselen. Ja aivan ilmaiseksi ja laillisesti. Viimeksikin näkyi kaikki muut suorana, vaan lauantain harjoitukset eivät näkyneet. Olisi sekin varmaan jostain löytynyt, mutten jaksanut etsiä.
- Naismään
On vähän sellaita kikkaiua ja MadMaxikin näyttää reagoineen jotenkin ulkomaille lähettämiseen, joskin tuskin pystyvät sitä suodattamaan mikä menee ulkomaille ja mikä ei.
Netissä laatu kuitenkin heikompi ja kanavia joutuu vaihtamaan ainakin kauden aikana, joskus kisankin. - Anonyymi
Mistä ?
- dfzghklpohi
Tämähän se:
"Ainakin tietääkseni RTL Saksassa"- naismään
Hintaan 8,20 eli alle puolet MTV:n paketista.
Näyttäisi tosiaan edullisimmalta.
Samassa paketissa myös Rai1, mutta ei esitä F1 GP:tä. Se tulee RaiSportista. - millä laskuopeilla?
naismään kirjoitti:
Hintaan 8,20 eli alle puolet MTV:n paketista.
Näyttäisi tosiaan edullisimmalta.
Samassa paketissa myös Rai1, mutta ei esitä F1 GP:tä. Se tulee RaiSportista.MTV3-kanavapaketin hinta on kylläkin 14,95 €/kk eli puolet siitä on 7,475 €/kk. Paljon halvempihan tuo PicNic-paketti tosiaan on, muttei kummiskaan alle puolia.
http://www.dnaoy.fi/Yksityisille/TV/DnaTVLisakanavat/mtv3kanavapaketti/Sivut/Default.aspx - n..., eiku viilaaja
millä laskuopeilla? kirjoitti:
MTV3-kanavapaketin hinta on kylläkin 14,95 €/kk eli puolet siitä on 7,475 €/kk. Paljon halvempihan tuo PicNic-paketti tosiaan on, muttei kummiskaan alle puolia.
http://www.dnaoy.fi/Yksityisille/TV/DnaTVLisakanavat/mtv3kanavapaketti/Sivut/Default.aspxOnpas siellä sentitkin tarkalla, taitaa olla köyhä asialla?
Kaikki muut ymmärsivät varmaankin pointin ilman sinun täsmennyksiäsi. Niin tein minäkin, enkä kaivanut laskinta esille. Toki olen tietoinen kanavapaketin hinnasta, koska juuri pääsin siitä eroon, mutta en tuhlannut aikaani tuollaiseen näpertelyyn.
Kuitenkin, oli se 1€ tai 14,95€, niin se on aina liikaa pelkästä paskasta.
- Anonyymi
https://vpn-suomi.fi/f1/
Tuolla F1 halvin vain pari euroa kuukausi.
30 päivän kokeilujakso, jos ei ole tyytyväinen.
Tämä ei ole mainos, kerron vaan innokkaille f1 faneille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi3142861Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä552640- 1201712
- 1181430
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1461390Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://301275PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1481234- 691090
- 741079
- 701020