mikä on halvin F1 -kanava?

Naismään

Mikähän on halvin kanavapaketti johon sisältyy F1 GP:n suorana lähettävä kanava?
Ainakin tietääkseni RTL Saksassa ja RAI1 italiassa.
MAXikaan ei muuta järkevää lähetä.

10

5993

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pressident

      jostain eetteristä, kaapattuna singaalina lyhytaalto lähetyksistä ja muunnettuna analogiseen äänimuotoon radion sinfoniaorkesterin urkuviikoilta ohjelmassa matin ääni ja muut jouset. Jos et tuosta litaniasta löydä, hanki plustv kortti ja älä kysele. Ei täällä kaipailla persaukisia pummi lusmuja jotka eivät ole valmiita maksamaan palvelusta, vaan kaikki, perkele, pitäisi saada ilmatteeksi. Mene mäkeen ja mölise siellä, älä täällä. Vai oletko oikeasti sossun vakiokamaa!

      • naismään

        Silti kuitenkin myös valmis maksamaan jos vastiketta löytyy.
        Urkuvihjeesi vaikuttaa mielenkiintoiselta - Lienee kuitenkin viisainta vastaisuudessakin pysytellä nimimerkin suojissa, kun harrastuksiasi esittelet.


    • kai ilmainen.

      Netistä mä formulat katselen. Ja aivan ilmaiseksi ja laillisesti. Viimeksikin näkyi kaikki muut suorana, vaan lauantain harjoitukset eivät näkyneet. Olisi sekin varmaan jostain löytynyt, mutten jaksanut etsiä.

      • Naismään

        On vähän sellaita kikkaiua ja MadMaxikin näyttää reagoineen jotenkin ulkomaille lähettämiseen, joskin tuskin pystyvät sitä suodattamaan mikä menee ulkomaille ja mikä ei.
        Netissä laatu kuitenkin heikompi ja kanavia joutuu vaihtamaan ainakin kauden aikana, joskus kisankin.


      • Anonyymi

        Mistä ?


    • dfzghklpohi

      Tämähän se:
      "Ainakin tietääkseni RTL Saksassa"

      • naismään

        Hintaan 8,20 eli alle puolet MTV:n paketista.
        Näyttäisi tosiaan edullisimmalta.
        Samassa paketissa myös Rai1, mutta ei esitä F1 GP:tä. Se tulee RaiSportista.


      • millä laskuopeilla?

      • n..., eiku viilaaja
        millä laskuopeilla? kirjoitti:

        MTV3-kanavapaketin hinta on kylläkin 14,95 €/kk eli puolet siitä on 7,475 €/kk. Paljon halvempihan tuo PicNic-paketti tosiaan on, muttei kummiskaan alle puolia.

        http://www.dnaoy.fi/Yksityisille/TV/DnaTVLisakanavat/mtv3kanavapaketti/Sivut/Default.aspx

        Onpas siellä sentitkin tarkalla, taitaa olla köyhä asialla?
        Kaikki muut ymmärsivät varmaankin pointin ilman sinun täsmennyksiäsi. Niin tein minäkin, enkä kaivanut laskinta esille. Toki olen tietoinen kanavapaketin hinnasta, koska juuri pääsin siitä eroon, mutta en tuhlannut aikaani tuollaiseen näpertelyyn.
        Kuitenkin, oli se 1€ tai 14,95€, niin se on aina liikaa pelkästä paskasta.


    • Anonyymi

      https://vpn-suomi.fi/f1/
      Tuolla F1 halvin vain pari euroa kuukausi.
      30 päivän kokeilujakso, jos ei ole tyytyväinen.
      Tämä ei ole mainos, kerron vaan innokkaille f1 faneille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä

      IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi
      Maailman menoa
      314
      2861
    2. Mihin sinussa haluan koskea

      Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä
      Ikävä
      55
      2640
    3. Kerro nyt jotain

      Itsestäsi minkä haluaisit kaivattusi tietävän?
      Ikävä
      120
      1712
    4. On tämä meidän ikäero jo turhan suuri

      Kannattaisi tutustua samanikäisiin.
      Ikävä
      118
      1430
    5. Toisen ihmisen sydämellä

      leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo
      Ikävä
      146
      1390
    6. Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."

      Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://
      Suomalaiset julkkikset
      30
      1275
    7. PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan

      kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki
      Ammattiliitot
      148
      1234
    8. Mitä ajattelet kun

      Katsot kaivattuasi silmiin? Mitä näet silmissä?
      Ikävä
      69
      1090
    9. Millaisena luonteena

      Pidät kaivattuasi??
      Ikävä
      74
      1079
    10. Olen otettu, mutta turhaan kulta testailet

      Sinua minä vaan ❤️
      Ikävä
      70
      1020
    Aihe