Ladataan…
eikä tule, seiskafanille tiedoksi.
Media ei unohda. Hitaasti jauhaa median myllyt.
Ajuskopasta alkaa lahovika.
Latvasta se on jo laho kirjoitti:Ajuskopasta alkaa lahovika.
Latvasta se on jo laho kirjoitti:
tosi laho.
mielestä sais kirjoitti:Matti Vanhasen laittaa pois ja tilalle parempi henkilö.
mielestä sais kirjoitti:
Matti Vanhasen laittaa pois ja tilalle parempi henkilö.
kirjoitti:
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 4
Vanhimmat
eikä tule, seiskafanille tiedoksi.
Media ei unohda. Hitaasti jauhaa median myllyt.
Ajuskopasta alkaa lahovika.
tosi laho.