Mitä kuuluu I.R:lle (n)?

mies menneisyydestä...
7494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

noikin nimikirjaimet sopii varmasti aika monelle.

Äänestä
  • kaunis nuori nainen asui joskus itäisessä suomessa.

    Äänestä

  • Mies menneisyydestä. kirjoitti:

    kaunis nuori nainen asui joskus itäisessä suomessa.

    pikkasen..? Itä-Suomesta myös lähtöisin.

    Äänestä

  • utelias !! kirjoitti:

    pikkasen..? Itä-Suomesta myös lähtöisin.

    aiemmin 013-alueella.

    Äänestä

täällä on myös Itä-Suomesta eksynyt johonkin toisaalle. N--->

Äänestä
  • aiemmin oli tummat hiukset.

    Äänestä

  • hyvinkin olla etsimäni... Kerros itsestäsi jotain.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyseleepi... kirjoitti:

mies menneisyydestä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu