siviilisääty?

Onko mies varattu vai vapaata riistaa? Sormusta ei ainakaan näy....
41434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

2 viikkoa sitten luki seiskassa että Jani olisi viihtynyt jonkun brunette kanssa keikallaan, ja poistunut saman henkilön kanssa paikalta.

Mutta tämähän luki seiskassa, ja seiskaan ei aina ole uskomista.

Äänestä
  • Kaikkea mitä lukee, sekin juttu oli tuulesta temmattu =)

    Äänestä

  • ei kannata uskoa kirjoitti:

    Kaikkea mitä lukee, sekin juttu oli tuulesta temmattu =)

    brunette töissä Janilla.
    Vapaa mies tietääkseni. Janillahan on silmää nuorille, kauniille naisille eli siitä vaan kokeilemaan onneaan :)

    Äänestä

  • oli kyllä kirjoitti:

    brunette töissä Janilla.
    Vapaa mies tietääkseni. Janillahan on silmää nuorille, kauniille naisille eli siitä vaan kokeilemaan onneaan :)

    oma avovaimoni ainakin jaksaa käydä kaikki keikat ja koettaa onneaan :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-kiira kirjoitti:

Onko mies varattu vai vapaata riistaa? Sormusta ei ainakaan näy....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu