Mitäs tähän sanotte??

2664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siis en jaksanut edes lukea muuta kuin tuon ison tekstin. Onkohan maailmassa niin tyhmiä ihmisiä että menee tuohon halpaan?

Äänestä
  • Mua ärsyttää ihan suunnattomasti kaikki tollanen bullshitti. Jenkit kaupallistaa ihan kaiken - siis ihan kaiken!

    Lukekaapa joskus Black Belt lehteä. Suurin osa mainoksista (ja valitettavasti myös artikkeleista) on ihan mieletöntä vedätystä. Just näitä "10 secret and deadly selfdefence moves used by elite units" Siis mitä vittua! Ihan niinku nää mainokset olis tehty jollekin 9-vuotiaille.

    Onneksi meillä Suomessa homma ei ole ihan noin kaupallista. Enkä usko että suomalaiset edes uskoisivat noinhin "opi puolustautumaan 20 minuutissa videoihin"

    Lopullinen totuus kuitenkin on se että kamppailemaan oppii vain tekemällä helvetisti töitä ja pitkään eikä silti kaikista ole siihen koskaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tolppa kirjoitti:

http://www.thegrapplingblueprint.com/PPC.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu