Muista vilkuttaa

avaanpa minäkin uuden toikin tästä aiheesta, kun näemmä kaikki muutkin.
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sporttisuuden nimessä EN aio vilkuttaa, mutta pakko on nilkuttaa, kun poikafrendi tykitti taas hiton lujaa takapuoleen.

Äänestä

Ottaisipa antero tämän aiheekseen..

80% liikenteenh kuljettajista ei osaa suuntavilkkua käyttää. Kortti pois vai mikä neuvoksi?

Äänestä
  • ottaa aiheekseen testata joitakin myrkyllisiä tuotteita. Kertoisi etukäteen mitä aikoo nyt ottaa ja miten paljon, ja kun mitään ei enää kuuluisi voisimme päätellä annostuksen olleen riittävä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vil-kuttaja kirjoitti:

avaanpa minäkin uuden toikin tästä aiheesta, kun näemmä kaikki muutkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu