Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Julkisella paikalla?

Onx kukaan tyydyttäny itteensä julkisella paikalla tai muuten erikoisesti?
Huomasko kukaan?
610100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En nyt ihan julkisella, mutta tänään tuli tehtyä jotain vähän härskiä.
Olen sairaanhoitaja ja kuivasin parhaillaan yhden vanhan naisen hiuksia hiustenkuivaajalla. Tämä iäkäs naishenkilö istui puisella selkänojallisella tuolilla edessäni ja minä seisoin hänen takanaan ja kuivasin hänen tukkaansa. Liikahdin hieman ja kolhaisin vahingossa pimppini tuolin selkänojassa olevaan puiseen palloon. Se tuntui erittäin mukavalta, ja aloin siinä sitten hankailla pimppiäni siihen selkänojan tappiin samalla mummelin hiuksia kuivaten ;) Hiljainen huohotukseni peittyi kovaäänisen hiustenkuivaajan meluun... en ihan orkkuun asti päässyt kun mummon hiukset olivat jo kuivat. Vein mummelin sänkyynsä ja painuin vessaan sormettamaan itseni orkkuun asti.
Nauratti vain, että mitähän mummo olisi tuuminut, jos olisi tiennyt mitä siellä hänen selkänsä takana teen... =D

Äänestä
  • siis tosi huono
    muka jossain sairaalassa jotain palloja tuoleissa uuuaaaaaahahhahahhhhhhhhaaaaaaaaaaa

    Äänestä

  • puuseppä kirjoitti:

    siis tosi huono
    muka jossain sairaalassa jotain palloja tuoleissa uuuaaaaaahahhahahhhhhhhhaaaaaaaaaaa

    ei se sairaalassa ollutkaan, höhlä!
    sairaanhoitajia tarvitaan muuallakin kuin sairaaloissa.

    Äänestä

  • Ehkäpä mummeli olisi saanut pilkahduksen silmäkulmaan... ;-)
    Itse ainakin tykkään yrittää flirttailla erilaisten työläisten kanssakäymisissä, se piristää.. Ü
    ...ehkä omat "kicksit" heräis lähinnä vastakkaisen sukupuolen edustajan lähietäisyydessä, mutta seksin maailma on kovin monimuotoinen.

    Äänestä

Olen monesti tehnyt sen linkissä, kun istuu takapenkillä kukaan ei näe jos ei oo paljon porukkaa. Sellaiset linkin on parhaita jossa on osa penkeistä vastakkain, takaa voi katella kauniita tyttöjä suoraan kasvoihin ja runkata... Pitää vaan olla aika pokkana! Tai sitten kun ihan edessä istuu joku tyttö, kulli vaan esiin... voi nuuhkia vaikka sen hiuksia... tulee ja kovaa... Kannaattaa tytöt katella ympärilleen linkissä, voi vaikka nähdä jotain kivaa! Sekin kiihottaa että joku voi nähdä...

Äänestä
  • täällä puhutaan naisten itsetyydytyksestä, ei miesten!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nacu kirjoitti:

Onx kukaan tyydyttäny itteensä julkisella paikalla tai muuten erikoisesti?
Huomasko kukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu