Bongasin viikonloppuna uutisen, jonka mukaan Suomi aikoo hankkia Tanskasta siittiöitä hedelmöityshoitoihin.
Tuli vaan mieleen, että jos juuttien spermapankin laatu vastaa heidän verkkopankkinsa tasoa, on opettajille ja koulupsykologeille vielä tiedossa vaikeita aikoja. Maahamme syntynee lähivuosina katras melkoisen "sekoistvinttejä" kakaroita.
Tuli vaan mieleen, että jos juuttien spermapankin laatu vastaa heidän verkkopankkinsa tasoa, on opettajille ja koulupsykologeille vielä tiedossa vaikeita aikoja. Maahamme syntynee lähivuosina katras melkoisen "sekoistvinttejä" kakaroita.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onnistuuko panot vain pankin tiskillä?
mutta konttorilla päätekomero, jossa homman voi hoitaa omin käsin.
Tilinlopetus takkuaa. Vaikka lopetat tilisi niin varaudu siihen, etä pankki se vaan jatkaa sun lypsämistä.
Vuonna 2001 julkaistun tutkimuksen mukaan siittiöiden kokonaismäärässä ja pitoisuudessa tulokset olivat 1. Suomi, 2. Skotlanti, 3. Ranska ja 4. eli viimeinen Tanska.
http://www.ktl.fi/sytty/press.htm
Naiset - suosikaa kotimaisia pankkeja!
Onpas suoraa asiatekstiä tuossa linkin jutussa, mm tällaista:
"Siemennesteen laatu on parasta suomalaismiehillä ja heikointa tanskalaismiehillä."
"Myös sukupuolielinten kehityshäiriöt Suomessa ovat harvinaisempia kuin muualla Euroopassa."
Tässä linkki suoraan ko juttuun: http://www.ktl.fi/sytty/press.htm#L10
Suomessa on potentiaalia pankkiirien huippumaaksi.
Sinänsä hyvä artikkeli, vaikka onkin vanha ja jo vuodelta 2001. Sen jälkeen on Suomenkin SpermaPankissa havaittu ikävää heikkenemistä, lähentymistä Tanskaan. Lieneekö kyse Dansken ja Sammon liian tiiviistä yhteistyöstä.
Mutta ihanaa tässä on vanhan kunnon Pohjola - Norden - Dansken - missä vielä Islantilaiset - yhteistyöstä.
Tulevilla lapsilla on jo valmiiksi taito käsitellä mitä pankkia tahansa, koska syntyhetki johtaa kuukausien kypsyttelyyn Tanskalaisten syleilyssä pimeissä ATK-huoneissa, uusien Sammon logojen alla. Takataskussa Nordean Visa ja talletus Islantilaisen serkun luona, Norjalaisen tädin avustuksella. :D
tule mitään hyvää. Pelkkää paskaa vaan.
DanskeBank=paska.
Siittiöt=pilaantunutta paskaa.
Tanskan maajoukkue=surkea kuin mikä eikä pärjää ollenkaan.
Koko Tanska on sellanen narkkisten maa että se saisi vaikka upota meren pohjaan, ehkä mannerlaattojen liikkuminen vielä tuokin sen tullessaan kun noita maanjäristyksiä on alkanut olla jo Suomessa asti.