Eri automerkkien viat
12
1994
Vastaukset
- Quadrifoglio
Meni näköjäns yli asteikon.. No, onneksi omassa ei ole ikinä mitään ongelmaa, kun sitä rassaa koko ajan ;D
Alfathan on herkkiä sieluja, joita huonosti kunnioittamalla tulee ongelmaa. Saiskohan jostain käppyröitä siitä miten kiintyneitä omistajat ovat autoihinsa, tai käppyrää ajettavuudesta/ajonautinnosta... - jokke
tämä oli nyt varmaan kymmenes kerta kun tuo linkki on täällä joten eiköhän se ole jo nähty. Tuossahan ei ole nykymallisto vaan vanhat mallit.
- jujst joo
Miten niin vanhoja malleja 1998-1999 mallit on mukana, olisko nyt yhtäkkiä siellä Italiassa osattu tekemään kestäviä autoja?
- jokke
jujst joo kirjoitti:
Miten niin vanhoja malleja 1998-1999 mallit on mukana, olisko nyt yhtäkkiä siellä Italiassa osattu tekemään kestäviä autoja?
kolmen-viiden vuoden ikäisen henkilöauton tielle jäämisen syitä vuosina 1998-2001, lukutaito? ai yhtäkkiä, kyllä siellä on osattu tehdä autoja jo silloin kun muualla rakennettiin kinnereitä.
- A B C
jokke kirjoitti:
kolmen-viiden vuoden ikäisen henkilöauton tielle jäämisen syitä vuosina 1998-2001, lukutaito? ai yhtäkkiä, kyllä siellä on osattu tehdä autoja jo silloin kun muualla rakennettiin kinnereitä.
KESTÄVIÄ autoja kysymys oli KESTÄVISTÄ autoista!
- J..
A B C kirjoitti:
KESTÄVIÄ autoja kysymys oli KESTÄVISTÄ autoista!
Päänsärky voi johtua esimerkiksi huonoista kengistä, epäergonomisesta työasennosta tai vääränlaisista silmälaseista. Käänny luottamuksella oman työterveyshoitajasi puoleen. Usein myös käynti mielenterveystoimistossa auttaa.
- ---
------
- 20VT
joku siellä kuvittelee, että tällaiset tilastot vaikuttavat Italo-fanien ostopäätöksiin yms. haluihin niin et voisi olla enempää väärässä. Ei voi muuta sanoa, kun 'Ignorance is a bliss'...
- V.Jano
Taas on tangomarkkinakansalla ihmettelemistä!
- 155156
"Ei oo toijjotassa ollu mittään vikoja. Kyllä se on hyvä auto. Joo tuota.."
- PIZZAMAN
Italiaa, italiaaaaaaa, kyllä siellä osataan tehdä kestäviä kulkupelejä, lopettais jo sen ja keskittyis vaan siihen ruuan laittoon sen ne osaa mutta italialainen auto kerran omistin enkä enää ikinä niihin kajoa.
- Scuore sportivo
Meillä Italialaisten autojen omistajilla on helvetisti rahaa, ei paljon lompakko kärsi vaikka joutuu viemään Alfaa Delta-Autoon korjattavaksi päivittäin.
No joo.. Kärsi sinä sen tojosi kanssa. =)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874098Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242911No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452320- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124766- 11760