Munatonta hommaa

Varokaa tällaista Mersun maasturia (ML 320). Törttöilee ja tekee kiusaa liikenteessä "isomman oikeudella". Rekkari kertonee paljon (LAK-1)
6303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

LAK-1 = (L)uuserin (A)ivo (K)apasiteetti on -1

Äänestä

tälläinen mersu liikkuu että tietää varautua.

Äänestä
  • Lähetä tekstari "Auto rekisterinumero" numeroon 16400 niin saat auton omistajan tiedot.

    Äänestä

  • lahti - Turku akselilla.

    Äänestä

  • Ruoho- kirjoitti:

    lahti - Turku akselilla.

    olla siinä ruoholahdessa/salmisaaressa

    Äänestä

Eli mistähän tässä on kyse?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ripatilta kirjoitti:

Varokaa tällaista Mersun maasturia (ML 320). Törttöilee ja tekee kiusaa liikenteessä "isomman oikeudella". Rekkari kertonee paljon (LAK-1)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu