Onko Kepu

sisältä kuin Kokoomus?

Laittakaapa rehelliset perustelut myös
vastauksiin.
5169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mielestäni aika tasan on mädännäisyys vallalla molemmissa puolueissa.
Perusteluita ei kai tarvitse sen enempää kun parin viime kuukauden takaisia uutisia seuraten.

Äänestä

mätä.

Jyrki sentään yrittää jotain, mutta meidän Matti
askartelee vaan naisasioissa.

Jyrkihän sentään potki edes tämän Kanervan pellolle. Siitä kiitos!

Äänestä

molemmat,tosi on.

Äänestä

mikä on mädin puolue demarit, vasurit vai kommarit

Äänestä

kuin persujen timo soini, silmät killillä on aukomassa päätänsä televisiossa niinkuin joku pyhimys, toni halmekin oli soinin mukaan pyhimys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enemmän mätä kirjoitti:

sisältä kuin Kokoomus?

Laittakaapa rehelliset perustelut myös
vastauksiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu