Minkälaisia kavereita teidän poikaystävillä on?
Onks ne sinkkuja ja jos minkälainen teidän poikakaveri on sen seurassa?
Puhuuks ne paljon kaikista naisista ja miten teidän oma poikakaveri juttelee sinkkumiehen kanssa. Puhuuko aivan kun olisi sinkku mies vai puhuuko teistä ja minkälaisia te ollette tyttöystävänä?!
Mun miehellä on kaveri jolla on joka päivä eri naisen kuva tietokoneella. On sellainen kova tyyppi ja mua pelottaa että hänen seurassaan mieheni unohtaa minut kokonaan!
Miehet ja naiset mitä te sanotte?
naiset hohoi!
3
828
Vastaukset
- Kati
Moi...Mun poikakaverilla oli ainoastaan sinkkukavereita...no siihen se juttu sitten kaatukin kun se lopulta halus olla sinkku itekkin ja mennä kavereittensa kaa joka paikkaan...Se jätkä sanokin syyks et kun sen kaveri on kans sinkku niin sekin haluaa olla ja mennä sen kaa...:/Semmosia ne mihet on...Mutta tsemppiä sulle..eikai ne kaikki oo samanlaisia:)
- minä vaan
Eipä kyllä oo poikakaveria, eikä tuu olemaankaan kun oon ite miespuolinen!
Mutta vastaanpa sulle kuitenkin sen verran, että mun ex ei tykännyt jos olin sinkkukavereiden seurassa (pelkäsi, että niiden seurassa teen jotain ns. sinkkumiesten juttuja pornoa, pornoa ja pornoa ym..) Mutta eipä tykännyt siitäkään jos tapailin seurustelevia kavereitani (luuli, että kattelen/yritän iskee niiden tyttökavereita)
Eli luulkaa mitä haluatte, mutta se on varmaa ettei tuollaisella suhteella ole tulevaisuutta!- Vitalia
Minun kundikaverini kaksi parhainta kaveria on sinkkuja ja tiedän tasan tarkkaan miten vittumainen tilanne voi olla. Sinkkupojat vievät mieheni lähes joka helkkarin vapaa viikonloppu hesaan joraamaan. Järjestävät kämpille akkalauman josta sinkut sitten valitsevat illan panoseuransa. Ja minun muka pitäisi hyväksymättä niellä kaikki! Oma ukko ei kuulemma tee mitään, mutta saa sitä pelätä sydän sikkuralla mitä tapahtuu, jospa se vielä sattuu huomaamaankin että mites mukavaa sinkkuna on. Ollaan näet seurusteltu 8 vuotta, samoin oli hänen kaverinsa, kunnes äkkiä sinkkuuntuivat.
Pornon katselusta nyt ei ole mitään syytä olla mustis! Mutta kyllä mua ainakin vituttaa tuntemattomat akkalaumat kämpillä, mutta kestettävä se silti on. Kun tietää tasan tarkkaan ettei siellä ole edes nukkumapaikkoja tarpeeksi. Ja nyt tämä helvetin kolmikko on suunnittelemassa viikon ulkomaanmatkaa. Mitäs sanotte tästä?
No, olen keksinyt oivan tavan purkaa vitutustani. Lähden itse ystävieni kanssa liikkeelle noina samoina viikonloppuina ja hommaudumme vastavuoroisesti mainitsemikseni akkalaumoiksi vieraiden miesten kämpille. Koska seurustelen, olen uskollinen, mutta saapahan mies maistaa omaa lääkettään kun on epätietoinen sen suhteen missä nukun, kenen vieressä ja olenko sittenkään uskollinen. "ai ai, mitähän muuta se oma akka siellä vierailla kämpillä tekee kuin polttelee pöllyä silmät sikkarassa!" Mikä nautinto jos edes utelee. Jotkut eivät tajua loukkauksiaan ennekuin kokevat ne itse!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6578035Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4672310Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2332237- 1471809
Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi281315Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511245Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule1131195Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65856Steppuli veressä
Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.60851Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill7773